Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Soutěž pro čtenářky Miminka

Číst pravidla fotosoutěže

Pro letošní rok jsme připravili novou verzi čtenářské fotosoutěže. Tentokrát však budou moci hlasovat pouze přihlášení uživatelé s registrovanou e-mailovou adresou. Nejdříve se tedy musíte zaregistrovat na příslušném odkazu, potom po přijetí e-mailové zprávy s aktivací přihlášení potvrdíte svou registraci a poté bude Váš hlas uložen. Na každou e-mailovou adresu je možno hlasovat jen jednou.

Soutěže se mohou zúčastnit portrétní snímky dětí nebo dětí s rodiči (prarodiči). Snímek by měl vyjadřovat motto letošní soutěže: Úsměv, prosím! Do soutěže se může přihlásit kdokoliv starší 18 let zasláním fotografie s dítětem. Každý může po celou dobu soutěže zaslat jen jeden snímek. Pokud bude snímků zasláno více, do soutěže bude zařazen jen jeden. Fotografie je možné zasílat jen elektronickou formou na adresu miminko@casopis-miminko.cz.

Pro fotografie platí, že musejí být v technické kvalitě, která umožňuje otištění. Rozlišení by mělo být 300 dpi a velikost snímku alespoň 6 cm na šířku. Pokud se v technických detailech nevyznáte, klikněte na ikonku snímku v počítači a zjistíte, jaké má rozměry (pokud uvidíte menší číslo než 600 x 800, pravděpodobně snímek použitelný nebude). Neposílejte do soutěže snímky z mobilních telefonů, nebo takové, které mají menší velikost než 100 kB. Takové fotografie jsou nepoužitelné a budou ze soutěže vyřazeny.

Každý měsíc vybereme z došlých fotografií 8 snímků, které postoupí do finále. Celkem tak bude uveřejněno od č. 3/2012 do č. 12/2012 72 snímků. O vítězi pak již rozhodnete sami svými hlasy. Fotografie budou každý měsíc po vydání aktuálního čísla zveřejněny na portálu www.babycorner.cz, kde jim můžete odevzdávat své hlasy. Pravidla soutěže najdete v každém čísle časopisu Miminko až do č. 12/2012. Počet hlasů se bude aktuálně zobrazovat pod každou fotkou.

Zasláním fotografie do soutěže udělujete souhlas se zveřejněním v časopisu i na internetu a přijímáte pravidla soutěže. Nemusíte tedy znovu posílat souhlas, ale je nutné uvést jméno a adresu. Do soutěže budou přijímány pouze portrétní snímky, tedy ne akční momentky.

K hlasování nepoužívejte automaticky generované e-mailové schránky. Takové hlasy v databázi hlasování odhalíme a bez předchozího upozornění budou takto získané hlasy smazány. Podvodné hlasování bude považováno za počítačový útok, proti kterému si vyhrazujeme právo zasáhnout v průběhu soutěže jakoukoliv úpravou či smazáním hlasů.


 


Ve této galerii zatím není žádná fotografie.