Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Diskuze ke článku:
Připravte se na Baby blues.

Pro psaní příspěvků se musíte přihlásit.

 

Deprese ( Sarka13, 6.5.2010 , 11:51 )

Já měla vyvolaváný porod,měla jsem šíléne bolesti,ale vydržela jsem to všechno,nekolik dnu po porodu mě malého odvezli na operaci do motola to jsem taky všechno zvládla,ale jak ubíhál čas tak jsam si ani neuvědomila,že nejspíš trpím depresemi a když bylo malému pět měsíců,tak jsem vyskočila s bálkonu s třetího patra.Bylo toho na mě moc,prostě jsem to nezvládla proto nexsistuje žádná omluva proč jsem to udělala,já sama nevím proč jsem to udělala,ale vím že to byla největší blbost co jsem mohla udělat a litují toho.A jsem moc ráda že jsem to přežila už kvůli malému.Nejhorší je,že nikdo nedokáže takové lidi pochopit co trpěj depresami a odpustít jím za jejich činy a jestli jo,tak malá většina lídí,přítel mi to do dněška výčíta co jsem udělala.Ale s pomoci psychiatra to zvládám.

s depresí před porodem ( Adorka, 1.9.2009 , 12:39 )

Jsem ve 26. tt a mám sklony k plačnosti, někdy i menší deprese. Může to nějak ohrozit miminko?

bylo to překvapivé ( Hrdlicka, 20.3.2009 , 21:07 )

Deprese ne, ale pláč na krajíčku a taky dost úzkost, to ano. Myslím, že to souvisí s uvědoměním si té strašně velké zodpovědnosti za toho tvorečka. A taky toho, že nám na ničem v životě nikdy víc nezáleželo a záležet nebude. Ale je to čím dál lepší a po šestinedělí už je člověk jako dřív.

Bez depresí ( Mamina17, 13.3.2009 , 09:17 )

Tak já rodila normálně a žádné deprese po porodu jsem neměla,jen jsem byla víc citlivá že mě vše rozbrečelo,jinak ok.

Poporodní ( Kuba, 30.11.2008 , 16:23 )

Já jsem měla porod císařským řezem. Všechno bylo v pořádku, jen jsem měla menší deprese z toho, že se mi nedělalo tolik mléka, kolik si ho malá žádala. Tak jsem musela dokrmovat. Bylo to tak smutné. Teď už máme 6nedělí za sebou a všechno se spravilo.

Plačky z JIPu ( Pavlak, 12.11.2008 , 20:56 )

Můj chlapeček se narodil v 34 týdnu těhotenství a proto musel být umístěm do inkubátoru. Bylo nás tam několik a asi to byl dost divný pohled na pět kojících a brečících maminek. Jak jsme se všechny schodly ani jedna jsme nevěděla proč vlastně brečíme, miminka byla v pořádku, tak nebyl důvod. Jak nám řekla sestřička je to normální a stává se to a tím nás pro změnu rozesmála a nám se ulevilo.