Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Diskuze ke článku:
Máme pro vás dalších 100 cen!

Pro psaní příspěvků se musíte přihlásit.

 

Zakázaná kousátka ( Efedrova, 3.5.2009 , 19:01 )

Moc děkujeme za zaslání kousátka,je moc hezké,ale bohužel jsem na Sdružení obrany spotřebitelů zjistila že jsou zakázána a stažena z prodeje.Mrzí mě,že tuto výhru nemohu dát dcerce na hraní.Věřím že je to náhoda a nebyl to Váš úmysl dát zakázanou hračku jako cenu.

Re: V zakázaných hračkách nenalezeno ( Janulinka, 4.5.09 , 18:32 )

V databázích nebezpečných hraček jsme kousátko nenalezli, proto jsme požádali o vyjádření dodavatele, neboť jsme je získali od renomovaného prodejce hraček a o ničem podobném nás neinformoval.

Tady to je jenom slabý odvar ( Scheery, 17.4.2009 , 14:37 )

Lidičky je to fakt.. já jsme taky nehcápala a divila se a psala i autorům ale otevřela mi oči hra lovelababy.cz tam teprva " teče krev" ohledně hlavní výhry, tam jsou to teprva peprné urážky tady to je jen slabý odvárek.. už dávám fotky jen pro radost aby se někdo kouknul jak moje princezna roste :) jo a ještě něco.. kde s etady hlasuje? nemohu to najít

kdy tato hra končí? ( Lulinka, 23.3.2009 , 13:28 )

Ahojte chtěla bych se zeptat kdy končí souťěž o nejhezčí fotografii?

:-) ( Lucinka, 8.3.2009 , 23:43 )

Je naozaj neuvěřitelné co všechno dokáže u lidí spůsobit "výhra" :-)
Zajímalo by mně, jak dlouho musel sedět člověk za compem aby naklikal několik tisíc hlasů a jakým tempem asi musel hlasovat :-) ... také nechápu , jak může ty hlasy někdo někomu závidět a dokonce ho i obtěžovat různýma odkazy.Maninky a tatínkové , ja to jenom hra :-)

Mrzí mě ( Efedrova, 3.3.2009 , 11:44 )

Mrzí mě urážky a jiné vzkazy které mi chodí od jisté maminky,která nemůže unést,že má někdo více hlasů než ona. Ale vždyť má každý stejnou možnost hlasovat a určitě hlasuje i spousta Vašich známých právě pro tu Vaši fotku.Ať si vyhraje kdo chce,vždyť je to jen hra.

sranda ( Patrik, 3.3.2009 , 11:44 )

Dobrý den, mně přijde, že sem snad lidé vkládají fotky jen pro tu výhru...nějak to nechápu...zase o tolik se nehraje, že by kvůli tomu musel být takový humbuk a jde o děti,nebo ne? Nějak postrádám logiku nad rozčilováním se lidí...taková blbinečka a takový tyjátr kolem...to je škoda...děti mají radost a já tedy taky, že mají fotku na webu a nenapadlo by mě se kvůli tomu nějak handrkovat o ceny...

Super,ale ( Lennickka, 3.3.2009 , 11:41 )

pak se ještě nabízí, že někteří tam mají třeba 8 fotek, což snižuje šance i ostatním!! Kdyby se tedy každý mohl zúčastnit s jednou, dvěmi fotkami, bylo by to lepší, nemyslíte?