Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Magda Malá se stala podruhé maminkou

Zpěvačka Magda Malá (42) se stala podruhé maminkou. Její druhá dcera Terezka se narodila za mnohem příjemnějších okolností, než dnes už téměř sedmiletá Magdalenka. Pyšní rodiče už připravili pro miminko pokojíček a hlavně její táta se nesmírně těší, až bude celá rodina v domě nedaleko Prahy pohromadě.

„Nikdy jsem ani na chvíli nelitovala, že jsem neposlechla tehdejšího partnera a že jsem se rozhodla vychovávat dítě sama, i když bych nikomu nepřála, aby si prošel tím, co jsem musela absolvovat,“ říká Magda, která se s bývalým partnerem soudila jak o přiznání otcovství, tak o alimenty. Její současný partner si nakonec Magdalenku osvojil.

„Na takové věci se nedá zapomenout, já už mám svoji rodinu, ale často myslím na opuštěné děti,“ podotýká Magda Malá, která je také zakladatelkou nadace pro matky v tísni Mater et Pueri.

„Ženy by neměly propadat panice, musí doufat, že situace se obrátí k lepšímu. Už kvůli dítěti je třeba se vzchopit. Ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední,“ radí Magda svým vrstevnicím, které se mohou ocitnout v podobné situaci.

A přestože je teprve pár dní po porodu, má už muzikálová zpěvačka dalekosáhlé plány.

„Chystám velký koncert, nazvaný Srdeční záležitosti. Výtěžek bude věnován mojí nadaci. Konat se bude 12. září v pražském Divadle Hybernia. Bez nároku na honorář zazpívají superhvězdy Hana Zagorová, Kateřina Brožová, Marián Vojtko, Hana Křížková, Marcela Březinová, Šárka Vaňková, Petr Dopita, Bohouš Josef, Martin Maxa, Ondřej Ruml, Vlastimil Horváth, Vlastimil Harapes, Martin France, Leona Černá a další,“ prozrazuje Malá.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 3.7.09