Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Vytvořte si knihu z vlastních fotografií

Také se těšíte na léto?

Na dobu prázdnin, dovolených, dnů plných lenošení i aktivního odpočinku? Na čas výletů, dětských táborů, rodinných setkání a dlouhých večerů strávených s přáteli na zahradní sešlosti? Všechny tyto krásné zážitky stojí za to, abychom si je patřičně zdokumentovali. A nejlepší způsob, jak to provést a zároveň se potěšit, je vlastní kniha plná fotek. 

Uznejte sami, nemusíte investovat čas a peníze do nákupu drahých alb a zhotovení fotografií, které pak zdlouhavě vkládáte. Na vytvoření popisků už obvykle nezbude čas ani trpělivost. Alba končí nedodělaná a zapomenutá. A takovými se nikdo nechce chlubit. Vytvoření fotoknihy je přitom tak snadné. Na stránkách www.tiskproradost.cz si můžete zdarma stáhnout a snadno nainstalovat program AlbumMaker, pomocí nějž dokážete fotoknihu vytvořit a objednat z pohodlí vašeho domova či kanceláře. 

Fotokniha je vámi sestavená kniha, poskládaná z vašich digitálních fotografií. Sami si vymyslíte grafiku, vytvoříte popisky, zvolíte pozadí stránek, rámečky fotografií, kliparty – to všechno máte díky programu AlbumMaker pod kontrolou – vyrábíte svou vlastní knihu ve vašem domácím nakladatelství. A výsledek? Domů vám dorazí profesionálně vytištěná kniha na křídovém papíře. 

Široká nabídka formátů vám dává dostatek prostoru pro vaše téma. Pro významné události je lépe zvolit větší formát, a to formát A4 na výšku či na šířku. Pro všední události je vhodný formát A5 nebo A6. Na každou stranu lze umístit zajímavé pozadí, libovolný počet fotek, vybrat si vhodný rámeček, masku, klipart, přiblížit fotografii a doplňovat texty. Styl stránek je zcela na vás. Fotokniha může mít rozsah od 24 do 100 stran. Samozřejmě, čím větší knihu vytváříte, tím více času potřebujete. Proto si rozdělanou knihu můžete uložit a ve volných chvílích se k ní libovolně vracet a dodělávat ji k naprosté dokonalosti. 

Portál TiskProRadost nabízí profesionální výrobu fototiskovin sestavených z vašich fotografií. Prosazuje se především kvalitou designu a nabídkou nových, netradičních a cenově dostupných produktů pro každého, kdo chce udělat radost sobě nebo svým blízkým. Sestavte si Fotoknihu, Fotokalendář, obraz nebo FamilyBoard a překvapte sebe i své okolí svou kreativitou! Příprava produktů v progamu AlbumMaker je uživatelsky snadná, vše si můžete vytvořit v pohodlí domova. Program je zdarma ke stažení na www.tiskproradost.cz.


Autor: editor
Vloženo: 19.6.09