Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Magda Malá přítele u porodu mít nechce

Zpěvačka Magda Malá (41) očekává již počátkem července narození dítěte. Předpověď kartářky ani astrologa jí ale nevyšla. Ti Magdě svorně tvrdili – a to již před dvěma lety – že se má těšit na narození syna. Na svět ale brzy přijde holčička Terezka.

Ačkoliv předpověď nevyšla, Magda na hvězdy, ani na karty nezanevřela. A už si i zjistila, v jakém znamení se holčička narodí. „Měla by být Rak. Ale raději bych byla, kdyby přišla na svět o pár dnů dříve a byla Beran. Rak je velice citlivý, všechno si moc bere, tak jako já. Má sice umělecké nadání, ale já bych chtěla, aby byla v životě spíše praktičtější,“ svěřuje se Magda.

Nechci, aby mě chlácholil

A protože je Magda Malá pověrčivá, nic pro miminko zatím nekoupila. „Nakupuje kamarádka, i kočárek máme schovaný u ní v Ostravě. Nechci pokoušet osud,“ říká.

Její přítel Vladimír, který má dvě dospělé děti a osvojil si Magdinu sedmiletou dceru Magdalenku, ke které se její biologický otec nikdy nehlásil a odmítal na ni platit alimenty, bude muset během porodu čekat na chodbě. „Bude u toho, až miminko přinesou. U postele bych ho asi nesnesla. Jeho obavy a chlácholení: ,Neboj, to bude dobré,´ a ty další řeči bych asi nevydržela. Myslím, že chlapi takové věci vůbec nechápou,“ konstatuje Magda.

Nejdříve porod, pak svatba!

Zároveň však přiznává, že z porodu má velký strach a už se moc těší, až ho bude mít za sebou. Pak už ji čekají jen mateřské povinností, na které se moc těší. A v létě plánují s Vladimírem svatbu. „Jsem ráda, že budou moci moje děti vyrůstat v normální rodině. Vladimír je skvělý táta, jsem moc spokojená,“ pochvaluje si Magda Malá svého partnera.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 19.5.09

Patricie Určitě mít mužského u porodu :) 13.11.09
Angua A ještě... 27.5.09
Angua Taky ano :-) 27.5.09
Lenka URCITE ANO 26.5.09
Blesksoft ano, 100 x ano 22.5.09
Patrik Chlap u porodu? 21.5.09
Megi Táta i dula 20.5.09
Kuba Porod 20.5.09
Liula Už se to blíží... 20.5.09
Liula RE 22.5.09
Patrik držím pěsti 21.5.09
Liula RE 20.5.09
Jesterkalackova Hodně štěstí 20.5.09
Jesterkalackova U nás to bylo zvláštní 19.5.09
Lucias27 Jsem pro 19.5.09
Hofinka můj názor 19.5.09