Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Máme pro vás dalších 100 cen!

Protože soutěž o nejoblíbenější fotku u vás vzbudila takový zájem, ohlas, ale také emoce, rozhodli jsme se, že rozšíříme výhry o dalších 100 cen! Dalších 100 fotek v pořadí s nejvíce hlasy vyhrává! Přečtěte si pravidla, ale nezapomeňte, že je to jen hra!

Kousátka pro dalších 100 fotek v pořadí

Pravidla pro hlasování se nemění, ale rozšířili jsme počet cen. Kromě hlavní ceny, o níž jste se dočetli na začátku soutěže, jsme přidali ještě dalších 100 cen. Jedná se o kousátko Veselá kravička v hodnotě 179 Kč. Fotky po skončení soutěže seřadíme podle počtu hlasů a 2. – 101. v pořadí získává výhru. O výhře budeme informovat e-mailem a na stránkách, bude to cca do týdne od skončení soutěže.

Hlasování má pro všechny stejná pravidla

Zvažovali jsme při vyhlášení soutěže pravidla hlasování. Představte si, že bychom omezili možnost hlasování na 1 hlas z jednoho počítače. To byste se na nás potom určitě zlobili, protože počítač může u vás doma používat více lidí. Takhle může každý hlasovat kolikrát chce, protože se nejedná o hlasování do parlamentu, ale počet hlasů pro fotografii!! A nechtějte ani vědět, jaké triky používají soutěžící v různých soutěžích jenom proto, aby vyhráli. Máme s tím po mnoha letech redakční činnosti vážně velké zkušenosti. Můžete si sami zkontrolovat, že po každém hlasování se váš hlas načte. Je to nejprůhlednější způsob soutěžení a navíc se výherci nedají žádným způsobem obejít – počet hlasů a pořadí si můžete sami zkontrolovat přímo na webu.

Můžete klidně hlasovat i pro svou fotku

Není nic špatného na tom, že budete hlasovat pro svou fotku. Není to totiž soutěž o nejhezčí fotku, ale o nejoblíbenější. Objektivně určit nejhezčí fotku z tisíce, to by nešlo už vůbec. A protože výherců teď bude opravdu hodně, můžete klidně soutěžit dál. Věřte, že nikdo nevydrží sedět měsíc u počítače a hlasovat pro svou fotku. Proto trvá soutěž celý měsíc – máme ověřeno, že v tak dlouhé době se podíly hlasů více vyrovnají. A kromě toho – vzpomeňte si na všechny televizní soutěže, kde se hlasuje pomocí SMS – také vás nikdo neomezuje, abyste svému oblíbenci poslali ze svého telefonu co nejvíce hlasů, a to za SMS musíte ještě platit. Hlasování na Babycorner.cz vás nestojí vůbec nic.


Autor: editor
Vloženo: 3.3.09

Efedrova Zakázaná kousátka 3.5.09
Janulinka V zakázaných hračkách nenalezeno 4.5.09
Scheery Tady to je jenom slabý odvar 17.4.09
Lulinka kdy tato hra končí? 23.3.09
Lucinka :-) 8.3.09
Efedrova Mrzí mě 3.3.09
Patrik sranda 3.3.09
Lennickka Super,ale 3.3.09