Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Kdo má nejvíc hlasů, vyhrává!

Máme pro vás soutěž o nejoblíbenější fotku. Jistě jste si všimli, že fotografií ve fotogalerii je již hezká řádka a většina z nich je vážně povedená. Rozhodli jsme se, že si zaslouží více pozornosti, a proto vyhlašujeme soutěž o nejoblíbenější fotku. Přečtěte si pravidla a můžete začít hlasovat.

Jak správně hlasovat

Pod každou fotografií je políčko, kam stačí kliknout, když chcete fotce poslat hlas. Nemusíte se přihlašovat. Váš hlas se okamžitě přičte do počítadla pod fotkou. Můžete tak průběžně kontrolovat stav hlasů vaší oblíbené fotky. Můžete dát libovolný počet hlasů libovolné fotce. Hlasování není nijak zpoplatněno, nic vás nestojí.

Kdy bude vyhlášen vítěz

Soutěž trvá od 23. února do 23. března. O půlnoci 23. března se hlasování uzavře a vítěz bude jasný. Následující den zveřejníme na stránkách přihlašovací jméno uživatele, který zvítězil s nejoblíbenější fotkou. Během několika dnů ho budeme kontaktovat a po získání jeho adresy mu zašleme cenu doporučenou poštou.

Co vyhráváte

Fotka, která do půlnoci 23. března získá nejvíce hlasů, vyhrává veselou chůvičku ve tvaru myšáka, kterou vidíte na fotografii, v ceně 2120 Kč, od renomované německé značky H + H. Jedná se o dvoukanálový monitor, který přenáší zvuk až do vzdálenosti 400 metrů na dvou různých frekvencích. Vysílač (umístěný v místnosti, kde dítě spí nebo si hraje) má podobu veselého myšáka, kterého si děti jistě oblíbí).

Když nevyhrajete, neztrácejte naději

Vzhledem k tomu, že o fotogalerii a soutěže na ní je mezi uživateli portálu babycorner.cz velký zájem, můžete se těšit, že soutěž v obdobné formě, ale o jinou cenu nebo s jinými pravidly určitě brzy zopakujeme. Registrovaní uživatelé o tom budou informováni e-mailem, všichni pak na stránkách www.babycorner.cz.

Nezapomeňte, že se jedná o hru, která má sice pevně stanovená pravidla, ale je určena především pro pobavení a soutěžení. Výherci samozřejmě garantujeme, že mu bude cena zaslána doporučeně přímo z redakce.


Autor: editor
Vloženo: 24.2.09

Efedrova Prosím známé,nedávejte hlasy 3.3.09
Kikipet Není to fér 2.3.09
Lennickka Dobrý den, 28.2.09