Elektronické Miminko zakoupíte zde

Nejčtenější diskuze

Fotogalerie

Soutěž pro čtenářky Miminka

Další články

Anketa

Jakou přílohu byste chtěli nejraději najít v časopisu Miminko?

Jak si usnadnit cestování s miminkem? Tipy od Tippitoes

Tip první

Kočárek je jistě nezbytnou položkou na seznamu při zařizování výbavy pro miminko. Má své nesporné výhody, počínaje komfortem pro dítě, až po možnost přepravy nákupu či jiných nezbytností. Při životě v moderní společnosti, plné různých překážek, jako obrubníky, schodiště, těsně u sebe zaparkovaná auta, úzké či příkré chodníky anebo přeprava prostředky hromadné dopravy, může kočárek s dítětem představovat pro maminku velký handicap. Do některých obchodů či úřadů se s kočárkem vůbec nelze dostat a zanechat dítě s kočárkem nebo i jen kočárek samotný někde „zaparkovaný“ je z bezpečnostního hlediska nemyslitelné.

Řešením může být nošení dítěte v nosítku, tzv. klokance. Maminka je rázem svobodnější v pohybu, nelimitovaná překážkami. A dítě? I miminko ocení blízkost matky, vnímání tlukotu jejího srdce, pocit bezpečí a rozhled po neznámém světě. Mnoho maminek však tuto alternativu odmítá po zjištění pořizovacích nákladů takové klokanky. Nyní, se vstupem britské značky Tippitoes na český trh, se otevírají nové možnosti, protože nosítko od Tippitoes je k sehnání za cenu v řádu několika stokorun. Tím se tento výrobek stává dostupný pro široké vrstvy rodičů (i tatínci rádi klokanky používají). Nosítko od Tippitoes splňuje veškeré evropské normy z hlediska bezpečnosti pro dítě. Na výběr se nabízí čtyři barevné varianty: od velmi výrazných (červená a žlutá) po decentní (šedá a černá).

Tip druhý

S příchodem sluníčka a teplejšího počasí nastává problém i u o něco starších dětí: jak zabránit pocení dítěte v kočárku? Nejen, že se zpocené dítě necítí pohodlně, ale hrozí riziko kožních vyrážek, zejména u alergiků, atopiků a citlivějších jedinců. Zpocené dítě také snadněji ofoukne a nachlazení či rýma je na světě. Tippitoes nabízí řešení i v tomto případě: chladící podložka do kočárku Cool Mat zajistí, aby pod sedícím dítětem proudil vzduch přirozeným způsobem. Vložka je vyrobena ze speciálně vyvinutého třívrstvého materiálu a tvar je navržen tak, aby šlo tuto vychytávku snadno upevnit do jakéhokoli kočárku s pětibodovými pásy. Pořizovací cena je zanedbatelná ve srovnání s cenami přípravků na léčbu kožních potíží.

Kde nakoupit?

E-shop www.CoolKids.cz je výhradním dovozcem značky Tippitoes do ČR. Objednávat můžete přímo v tomto e-shopu, v případě dotazů je Vám k dispozici email coolkids@coolkids.cz.

Můžete vyhrát

Chcete-li zkusit štěstí, můžete nosítko nebo chladící podložku vyhrát v soutěži v časopisu Miminko, a to v čísle, které vychází již 28. dubna.

Galerie

Galerie  Galerie  Galerie  Galerie  


Autor: editor
Vloženo: 8.4.10